אנו חברה טכנולוגית המפתחת פתרונות סולריים מתקדמים לחימום מים ומבנה, מדידה, תאום וניהול של צריכת אנרגיה החל מרמת משתמש בודד ועד רמת מדינה.

תחום העניין והפעילות העיקרי שלנו הוא אנרגיה ירוקה וערים חכמות. אנו מפתחים את הדור הבא של מערכות סולריות חכמות ויעילות לחימום מים לבנייני מגורים ותעשייה. המערכות בנויות עם מנגנון הגנה מפני חימום יתר ותנאים סביבתיים רעים, כמו ברד, מצוידות במנגנון פיקוח עצמי ובקרה עצמית, מחוברות לאינטרנט ויכולות להסתנכרן עם רשתות IOT. מערכות אלה פועלות כל השנה ויכולות להיות מותאמות לצרכים ספציפיים של הלקוח. בנוסף, המערכות יכולות להיות אוטונומיות באופן מלא ולספק את צרכי החשמל שלהן בעצמן.

  צוות Sowillo

קיריל דדול

CEO & Founder

לקיריל, נסיון של 6 שנים כ-CEO ותפקידי ניהול שונים בהייטק. בעל השכלה בהנדסת מכונות מהטכניון עם 12 שנות נסיון בתחום.

פבל גורביץ'

CTO & Founder

פבל עם יותר מ-22 שנות ניסיון בתחום התוכנה והמחשבים שבהם היה    מעורב בחברות הייטק מובילות בתחום (Intel ו-IBM Research).  בעל השכלה תואר שני במדעי המחשב מהטכניון (בהצטיינות).

מקס גולדשטיין

COO & Founder

מקס מגיע עם 5 שנות נסיון בתפעול ופיתוח עסקי בארץ ובעולם. בעל השכלה  בהנדסת תעשייה וניהול.

Stepan Litvinko

Firmware Developer

סטפן בעל 15 שנות ניסיון בהנדסת תוכנה/קושחה. בעל השכלה בהנדסת תוכנה.

PhD Pavel Goldshtein

Advisory board

פבל הוא דוקטורט ו-דאטה סיינס, בעל ניסיון של יותר מ -10 שנים בייעוץ לחברות סטארט-אפ, מוסדות ממשלתיים ואקדמיה. פאבל הוא מנטור של אקסלרטור באוניברסיטת קולורדו בולדר ומייסד של חברות סטארט-אפ שונות.

Dr. Genrih Khodakov

Advisory board

ד"ר גנריך חודקוב פרסם למעלה מ -30 מאמרים ובעל 20 פטנטים. ד"ר גנריך הוא מומחה בולט בתחומים רבים, כולל מכניקה וכימיה של מוצקים, רתיעת פחם, דלקים על בסיס מקורות אנרגיה משוחזרת ופסולת של עיבוד נפט.