חימום בריכה – מערכת SOWILLO

חימום בריכה היא הנוחות שלכם ושל לקוחותיכם. מערכת SOWILLO מציעה פתרון יעיל וזול של חימום בריכה ביתית פרטית וציבורית כגון: בבתים פרטיים, בתי מלון, מקוואות, בתי אבות, וקאנטרי קלאב . פתרונות חימום לבריכה הקיימים כיום בשוק הינם משאבות חום, חימום בגז וחשמל וחימום סולארי.

חימום מים לבריכה

הפתרון הנפוץ ביותר לחימום מים בבריכת שחיה הוא משאבת חום לבריכה, החסרון העיקרי של משאבת חום הוא ירידת יעלות משמעותית בחורף, כאשר זו התקופה בה אנו צריכים את החום הכי הרבה. מחמם מים לבריכה ביתית של מערכת סווילו, נותן פתרון גם בימים קרים תוך צמצום עלויות משמעותי של החימום.

חימום סולארי לבריכה

חימום בריכה סולארי הינו פתרון יעיל, ידידותי ונקי לסביבה המאפשר להאריך את עונת הרחצה ללא הוצאות שוטפות נוספות על עלויות חימום המים. המערכות הטרמו סולאריות הקיימות (עם הגנת חימום יתר פסיבית) מתוכננות לעבודה בטוחה בקיץ כדי להמנע מחימום יתר, וזה מושג על ידי תכנון לטמפרטורת “סטאגנציה” (שיווי משקל טרמי) נמוכה מ- 100 מעלות בימים החמים. מפני שהפרש הטמפרטורות של הסביבה ושל הקולט בימים חמים הוא קטן יחסית הקולט צריך לפלוט כמות גדולה של אנרגיה טרמית. בגלל סיבה זו המערכות הקיימות אינן יעילות בחורף (פולטות את רוב אנרגית החום לסביבה).

התייעלות אנרגטית

הפונקציות החכמות של המערכת עוזרות לייעל שימוש באנרגיה שנאגרה ומאפשרות בחסכון במים וחשמל. המערכת יכולה לתכנן את זמני הפעלתה ולתאם הפעלה עם מערכות אחרות באופן אוטונומי בכדי להשיג חסכון בחשמל. המערכת שפותחה על ידי סווילו מתוכננת גם לעבודה בטמפרטורות סביבה נמוכות (כולל טמפרטורות שליליות – בחורף) ומאובזרת במערכת הגנה אקטיבית נגד חימום יתר. אופן פעולת מערכת ההגנה הוא כזה שמגביר את יעילות הקולט בזמן שההגנה אינה מופעלת.

פלטפורת תוכנה מתקדמת המשתמשת בכל המידע הזמין, כגון תחזית מזג האויר, אנרגיה מאוחסנת זמינה, ותעריפי חשמל צפים כדי לייעל את עצמה. מערכת סווילו פועלת באופן עצמאי לחלוטין, בידיעה מתי המשתמש זקוק למים חמים ומבצעת אבחון עצמי.


:לפרטים נוספים, ולבדיקת התאמה בחינם – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם