חימום מים בבניין רב קומות

נכון להיום פתרונות חימום מים בבניין רב קומות לרוב הוא דוד חשמל ומחמם מים בגז. יתרון מחמם מים בגז הוא זמינות המים החמים להבדיל מדוד חשמל, שדורש הפעלה מראש. גם הדוד שמש לא מחמם את המים בדיוק כאשר אנו צריכים אותם הכי הרבה – בימים קרים. עלות ההתקנה של מחמם מים בגז יקרה יותר באופן משמעותי מדוד חשמל. עם Sowillo Energy תשלמו פחות

טבלת השוואת מחירים (ממוצע בש”ח)

מחיר למקלחת מחיר ליום למשפחה מחיר בשנה למשפחה השקעה ראשונית
דוד חשמלי 1.5 4.3 700 2000
חימום בגז 2.4 7 2555 4000
משאבת חום (המחיר משתנה כתלות בעונה) 0.8-1.4 2.2-4 500 15000
Sowillo Energy 0-0.7 0-1.9 230 5500

*ההשוואה מתייחסת למשפחה עם 4 נפשות.

מחיר ממוצע לחימום המים בגז ימדד לפי זמן השימוש בגלל שהחימום בגז מתבצע באופן מיידי. הפרשי ענק בין מחירי חברות הגז השונות – מ9 שקלים ועד 28 שקלים ויותר לקוב גז לא מאפשרים לחשב במדויק את העלות. השימוש במערכת חימום בגז מאפשר מים חמים תוך שניות כאשר הבוילר דורש המתנה. **בגלל הפרשי הטמפרטורות בין הסביבה לבין הטמפרטורה שאנו רוצים לחמם אליה את המים, משאבת חום בקיץ יעילה הרבה יותר מחורף ולכן מחירי החימום גם שונים. *** כאשר מדובר על דירה במבנה רב קומות, במידת הצורך ניתן להתקין משאבת חום לצורך גיבוי המערכת בתקופה ללא שמש ובכך לחסוך עלויות קולטים נוספים שצריך בשביל לכסות ימים אחדים אלו.

מערכת סולארית ביתית

מערכת סווילו, מערכת סולארית לחימום מים בבית משותף מיועדת לחימום מבנה ומים לבנייני רבי קומות עם שטח גג מוגבל. זוהי מערכת סולארית אשר מחממת מים גם בתנאי מזג אוויר ירודים – כגון ימי חורף. המערכת לומדת את הרגלי המשתמשים, משתלבת עם תשתית קיימת (גז, מזגן וכו’) ומספקת בקרת הוצאות.  מבנה המערכת מבוסס קולטי ואקום ומאגרי חום מתווך קצר ועד מאגרי חום עונתיים . בנוסף, כאשר מדובר בבניין רב קומות עם מספר דירות, ניתן לחסוך עד 40% מהאנרגיה הנצרכת על חימום מים על ידי ניהול אנרגטי נכון. מניטור נתוני השימוש ואלגוריתמים חכמים אנו יודעים למקסם את נצילות האנרגיה המיוצרת על ידי מערכת SOWILLO. ניטור האנרגיה לפי צרכי משתמש ואופן פעולת המערכת בצורה אוטונומית מאפשר לחסוך לכל דייר את חשבונות החשמל, לבצע בקרת הוצאות ולתרום לסביבה.

אנו מציעים פתרונות מדידים ויעילים ביותר לחימום מים, המותאמים לצרכים אישיים, משתלבים היטב עם תשתיות נוכחיות ועתידיות, מספקות אמצעי ניטור, בקרת הוצאות ויכולת ללמוד דפוסי התנהגות של בעליהם. בשל המחיר הגבוהה של החשמל והמערכות הקיימות לחימום מים אנו מציעים לכם פתרון תשלום חדש, קבלו את המערכת ללא שום השקעה מצדכם ותיהנו ממחיר מופחת רק על המים החמים שהשתמשתם בהם.


לפרטים נוספים, ולבדיקת התאמה בחינם – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: