מערכת חימום מים ומבנה למגורים

חימום מים ובית בחורף יקרים ויש להם השפעה אקולוגית, במיוחד בעומסי שיא.

למערכות חימום סולאריות הזמינות היום בשוק יעילות נמוכה בחורף וכמעט לא קיימות יכולות למידה, שלט רחוק או אינטגרציה עם בית החכם, רשתות IOT, ותשתית רשת החכמה. אין מערכות המספקות גם חימום ישיר יעיל וייצור אנרגיה חשמלית בו זמנית.

אנו מציעים פתרונות מדידים ויעילים ביותר לחימום מים, המותאמים לצרכים אישיים, משתלבים היטב עם תשתיות נוכחיות ועתידיות, מספקות אמצעי ניטור, בקרת הוצאות ויכולים ללמוד דפוסי התנהגות של בעליהם.

תאור המוצר

פיתחנו מערכת לחימום מבנה ומים לצרכים אישיים. זוהי מערכת סולארית אשר מחממת מים גם בתנאי מזג אוויר ירודים – כגון ימי חורף וימים מעוננים. המערכת לומדת את הרגלי המשתמשים, משתלבת עם תשתית קיימת (גז, מזגן וכו’) ומספקת בקרת הוצאות.

המערכת מבוססת קולטי ואקום ומאגרי חום כימיים, מחממת את המים ומחממת את המבנה באמצעותם. ניתן לווסט ולתכנן טמפרטורות.

המערכת כוללת מערך קולטי שמש, מערכת הגנה אקטיבית נגד חימום יתר, מאגר מים חמים, משאבות, מחליפי חום (רדיאטורים, רצפה חמה וכו’), בקרים עם פונקציית אינטגרציה עם מערכות אחרות ( ,Internet of Thingsבית חכם) וממשק משתמש. המערכת בפיקוח עצמי ושומרת על יעילות גבוהה לאורך זמן, יכולה להיות מחוברת לבית חכם וניתנת לשליטה מכל מכשיר המחובר לאינטרנט עם יישומים המיועדים לטלפונים חכמים. המערכת מסוגלת ללמודה והתאמתה לבעליו.

בשל המחיר הגבוהה של החשמל והמערכות הקיימות לחימום מים אנו מציעים לכם פתרון תשלום חדש, קבלו את המערכת ללא תשלום ושלמו מחיר מופחת רק על המים החמים שהשתמשתם בהם.